KOLAGEN O SMAKU BANANOWYM FLEXY...

  KOLAGEN O SMAKU BANANOWYM FLEXY FORMULA 196 g - PHARMOVIT

  69,47 zł
  Brutto

   
  SKŁADNIKI
  Hydrolizowany kolagen wołowy FORTIBONE®, siarczan glukozaminy 2KCL (SKORUPIAKI), MSM (metylosulfonylometan), witamina C (kwas L-askorbinowy), aromat,  siarczan chondroityny, ekstrakt z żywicy kadzidłowca indyjskiego standaryzowany na 65 % kwasu bosweliowego, ekstrakt z korzenia hakorośli rozesłanej, cynk (glukonian cynku), substancja słodząca: glikozydy stewiolowe ze stewii, kwas hialuronowy (hialuronian sodu), witamina D z lanoliny (cholekalcyferol).

  Składniki w porcji dziennej - 1 porcja (6,53 g)
  FORTIBONE® hydrolizowany kolagen wołowy - 5000 mg
  Siarczan glukozaminy - 510 mg
  w tym glukozamina - 300 mg
  MSM - 350 mg
  Witamina C - 160 mg (200 %)*
  Ekstrakt z żywicy kadzidłowca indyjskiego (Boswellia serrata) - 100 mg
  w tym kwas bosweliowy - 65 mg
  Ekstrakt z korzenia hakorosli rozesłanej (Harpagophytum procumbens) - 50 mg
  Siarczan chondroityny - 100 mg
  Cynk - 5 mg (50 %)*
  Kwas hialuronowy - 20 mg
  Witamina D - 25 µg/1000 IU (500 %)*

  *Referencyjne Wartości Spożycia

  OPIS
  Kolagen Flexy Formula to suplement diety, będący kompozycją, aż dziesięciu składników aktywnych, w tym kolagenu FORTIBONE®, glukozaminy, chondroityny, kwasu hialuronowego, witamin i minerałów oraz ekstraktów roślinnych. 
  Kolagen jest białkiem występującym w ludzkim organizmie. Stanowi główny składnik tkanki łącznej. Wchodzi w skład stawów, kości, skóry, włosów oraz paznokci. 
  Glukozamina wraz z chondroityną jest istotnym budulcem tkanki stawowej. Kwas hialuronowy jest związkiem naturalnie występującym w organizmie. W skórze ludzkiej jest składnikiem macierzy międzykomórkowej skóry właściwej oraz mazi stawowej. 
  Witamina C pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania chrząstki, kości i skóry. 
  Witamina D pomaga w utrzymaniu zdrowych kości oraz w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni. 
  Boswellia serrata wspomaga układ mięśniowo-szkieletowy czyli kości, stawy oraz mięśnie szkieletowe. 
  Cynk pomaga w utrzymaniu zdrowych kości, włosów i paznokci.

  Bioaktywne peptydy kolagenowe zawarte w FORTIBONE® firmy GELITA to fizjologicznie aktywne polipeptydy otrzymywane z białka kolagenowego, których sposób działania jest związany z unikalnym profilem rozkładu masy cząsteczkowej peptydu, wykraczając tym samym poza podstawową rolę odżywczą białka, polegającą na dostarczaniu niezbędnych aminokwasów w celu zaspokojenia dziennego zapotrzebowania.

  SPOSÓB PRZYGOTOWANIA
  Porcje proszku (3 płaskie miarki) wymieszać w 100 ml letniej wody. Spożyć bezpośrednio po przygotowaniu raz dziennie w trakcie lub po posiłku.

  ZALECANE SPOŻYCIE I INNE UWAGI
  Zalecana porcja produktu do spożycia w ciągu dnia niezbędna do uzyskania korzystnego działania produktu: 1 porcja proszku (6,53 g) = 3 płaskie miarki. Miarka dołączona do opakowania.
  Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników.
  Nie stosować u dzieci, kobiet w ciąży i karmiących piersią oraz u osób mających predyspozycje do tworzenia kamieni nerkowych lub chorujących na kamicę nerkową.
  Przed zastosowaniem wskazane jest wykonanie badania 25–(OH)D we krwi oraz konsultacja wyniku z lekarzem lub farmaceutą. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
  Ważne jest prowadzenie zdrowego trybu życia i zrównoważonego sposobu żywienia.

  ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIA
  Chronić przed światłem. Przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

  5904703901006
  24 Przedmioty

  16 innych produktów w tej samej kategorii: