MAGNEZ + WITAMINA B6 (MAGNE ME) 120...

  MAGNEZ + WITAMINA B6 (MAGNE ME) 120 KAPSUŁEK (60 szt. x 2) - HEALTH LABS CARE

  154,77 zł
  Brutto

   
  SKŁADNIKI
  MagneMeDay
  Składniki: sole magnezowe kwasu cytrynowego (magnez), substancja glazurująca:hydroksypropylometyloceluloza, skrobia ryżowa, substancja przeciwzbrylająca:dwutlenek krzemu.

  MagneMeNight
  Składniki: Diglicynian magnezu (magnez), ATA Mg® - taurynian acetylu magnezu(magnez), jabłczan magnezu (magnez), substancja glazurująca:hydroksypropylometyloceluloza, pirydoksalo‑5-fosforan (witamina B6),substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu.
  OPIS
  Suplement diety.
  Większość procesów metabolicznych i biochemicznych odbywa się w obecnościmagnezu. Warto komponować posiłki w taki sposób, aby zawierały produkty bogate w ten związek mineralny. Suplement diety zawiera 395,99 jonów magnezu w dziennej porcji, w tym opatentowaną formę ATA Mg®. Formułę uzupełnia witamina B6, która przyczynia się m.in. do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego.

  Zalecana dzienna porcja przeznaczona do spożycia (2 kapsułki)zawierają
  MagneMe Day
  Magnez (sole magnezowekwasu cytrynowego) - 250 mg (66,7 %)*
  *RWS - ReferencyjnaWartość Spożycia

  MagneMeNight
  Magnez (ATA Mg® - taurynian acetylu magnezu) - 32,5mg (8,7 %)*
  Magnez (diglicynian magnezu) - 77,85 mg (20,8 %)*
  Magnez (jabłczan magnezu) - 35,65 mg (9,5%)*
  Witamina B6 (pirydoksalo‑5-fosforan) - 5 mg (357 %)*
  *RWS - Referencyjna Wartość Spożycia

  ZALECANE SPOŻYCIE
  MagneMe DAY - 2 kapsułkidziennie (rano)
  MagneMe NIGHT - 2 kapsułki dziennie (wieczorem)
  Nienależy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Zrównoważony sposób żywienia iprawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka.Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik)zróżnicowanej diety.

  UWAGA
  Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników. Kobiety w ciąży imatki karmiące stosowanie preparatu powinny skonsultować zlekarzem.

  ZALECANEWARUNKI PRZECHOWYWANIA
  Przechowywać w szczelnie zamkniętymopakowaniu, w temperaturze pokojowej 15‑25° C, w suchym miejscu, w sposóbniedostępny dla małych dzieci. Chronić od wilgoci i światła. Należy spożyć w ciągu 2 miesięcy od otwarcia opakowania.
  5903957410616
  24 Przedmioty

  16 innych produktów w tej samej kategorii: