PROBIOTIC + ASHWAGANDHA IMMUNO...

  PROBIOTIC + ASHWAGANDHA IMMUNO COMPLEX 60 KAPSUŁEK - PHARMOVIT (CLEAN LABEL)

  39,59 zł
  Brutto

   
  SKŁADNIKI
  Ekstrakt z korzenia ashwagandhy standaryzowany na 7 % witanolidów; kapsułka celulozowa: hydroksypropylometyloceluloza, cynk (cytrynian cynku); Lactospore® - zarodniki bakterii probiotycznych Bacillus coagulans MTCC 5856; witamina D (cholekalcyferol); BioPerine® ekstrakt z owoców pieprzu czarnego standaryzowany na 95 % piperyny. Lactospore® oraz BioPerine® są zastrzeżonymi znakami firmy SABINSA.

  Składniki w porcji dziennej - 1 kapsułka
  Lactospore® – Bacillus coagulans MTCC 5856 - 2,5 mld
  Ekstrakt z korzenia ashwagandhy (Withania somnifera) - 140 mg
  – w tym witanolidy - 9,8 mg
  Cynk - 10 mg (100 % RWS)*
  Witamina D - 50 μg/2000 IU (1000 % RWS)*
  BioPerine® ekstrakt z owoców pieprzu czarnego (Piper nigrum) - 2 mg
  – w tym piperyna - 1,9 mg
  *RWS – Referencyjne Wartości Spożycia

  OPIS
  Probiotic + Ashwagandha Immuno Complex to suplement diety, w którym zastosowano synergiczne połączenie ashwagandhy, bakterii probiotycznej w postaci Bacillus Coagulans oraz cynku i witaminy D.
  Bacillus coagulans to bakteria występująca naturalnie we florze bakteryjnej jelit. Każda kapsułka zawiera "uśpione” zarodniki tych bakterii, które uaktywniają się dopiero w kwaśnym środowisku żołądka, dzięki czemu Bacillus dociera i namnaża się dopiero w jelitach. Cynk w postaci cytrynianu cynku oraz witamina D pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego. Cynk dodatkowo pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym, a witamina D w utrzymaniu zdrowych kości. Ashwagandha wspiera funkcjonowanie układu oddechowego.
  Produkt nie zawiera substancji wypełniających, przeciwzbrylających, barwników.

  ZALECANE SPOŻYCIE I INNE UWAGI
  Zalecana porcja produktu do spożycia w ciągu dnia niezbędna do uzyskania korzystnego działania produktu: Spożywać 1 kapsułkę dziennie w trakcie posiłku. Popić wodą (250 ml). Zalecana porcja dzienna to 1 kapsułka.
  Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Produkt dla dorosłych. Produkt nie powinien być spożywany w przypadku stosowania leków o działaniu uspokajającym, nasennym, przeciwpadaczkowym, nie stosować u dzieci, kobiet w ciąży i w trakcie laktacji. Przed zastosowaniem wskazane jest wykonanie badania 25-(OH)D we krwi oraz konsultacja wyniku badania z lekarzem lub farmaceutą. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Ważne jest prowadzenie zdrowego trybu życia i zrównoważonego sposobu żywienia.
  Ze względu na pochodzenie witaminy D nie jest polecany dla wegan.

  ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIA
  Chronić przed światłem. Przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.
  Ze względu na zdolność do wytwarzania przetrwalników bakterie w Lactospore® nie wymagają przechowywania w lodówce.

  5904703901600
  23 Przedmioty

  16 innych produktów w tej samej kategorii: