KOLAGEN O SMAKU BRZOSKWINIA - BANAN...

  KOLAGEN O SMAKU BRZOSKWINIA - BANAN BEAUTY FORMULA 174 g - PHARMOVIT

  69,47 zł
  Brutto

   
  SKŁADNIKI
  Hydrolizowany kolagen wołowy VERISOL®, hydrolizowany kolagen wołowy, witamina C (kwas L-askorbinowy), aromat, ekstrakt z ziela skrzypu polnego standaryzowany na 7 % krzemionki, cynk (glukonian cynku), ekstrakt z pestek winogron standaryzowany na 95 % oligomerycznych proantocyjanidyn (OPC), aromat, witamina E (octan DL-alfa-tokoferylu), substancja słodząca: glikozydy stewiolowe ze stewii, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, witamina A z CaroCare® (beta-karoten), kwas hialuronowy (hialuronian sodu), niacyna (amid kwasu nikotynowego), Selenium SeLECT® selen (L-selenometionina), koenzym Q10, biotyna (D-biotyna).
  Selenium SeLECT® jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy SABINSA

  Składniki w porcji dziennej - 1 porcja (5,8 g)
  VERISOL® Hydrolizowany kolagen wołowy - 2500 mg
  Hydrolizowany kolagen wołowy - 2500 mg
  Kwas hialuronowy - 20 mg
  Koenzym Q10 - 10 mg
  Witamina C - 160 mg (200 %)*
  Ekstrakt z pestek winogron (Vitis vinifera) - 50 mg
  w tym oligomeryczne proantocyjanidyny - 47,5 mg
  Ekstrakt z ziela skrzypu polnego (Equisetum arvense) - 100 mg
  w tym krzemionka - 7 mg
  Biotyna - 1000 µg (2000 %)*
  Cynk - 10 mg (100 %)*
  Witamina A - 400 µg (50 %)*
  Witamina E - 12 mg (100 %)*
  Niacyna - 16 mg (100 %)*
  Selen - 55 µg (100 %)*

  *Referencyjne Wartości Spożycia

  OPIS
  Kolagen Beauty Formula to suplement diety, będący kompozycją składników wspierających zdrowie włosów, skóry i paznokci. 
  Zawiera kolagen VERISOL®, kwas hialuronowy, koenzym Q10, biotynę oraz inne witaminy i minerały, a także ekstrakty roślinne. 
  Kolagen jest białkiem występującym w ludzkim organizmie. Stanowi główny składnik tkanki łącznej. Wchodzi w skład nie tylko skóry, ale również ścięgien, włosów, kości, paznokci i stawów. 
  Kwas hialuronowy obok kolagenu stanowi kluczowy składnik tzw. macierzy międzykomórkowej skóry właściwej oraz jest głównym składnikiem mazi stawowej. 
  Koenzym Q10 jest organicznym związkiem chemicznym występującym w organizmie, w mitochondriach komórek ciała. 
  Witamina C pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania naczyń krwionośnych, chrząstki, kości, dziąseł i skóry. 
  Cynk pomaga zachować zdrową skórę, paznokcie i włosy. Witamina A pomaga zachować zdrową skórę. Biotyna pomaga zachować zdrową skórę i włosy, a selen zdrowe paznokcie. Witamina E pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym, a witamina A i niacyna pomagają w utrzymaniu prawidłowego stanu błon śluzowych i i skóry.
  Kolagen jest głównym składnikiem ludzkiego ciała. Około 30 % naszego całkowitego białka w organizmie to kolagen.

  Kolagen jest niezbędny w stawach, kościach, mięśniach, więzadłach i ścięgnach. Jest jednym z podstawowych białek strukturalnych tkanki łącznej, skóry, włosów i  paznokci, a także występuje w dużej ilości w naczyniach krwionośnych, krążkach międzykręgowych, barierze krew-mózg, rogówce, zębinie i ścianie jelita – jest istotnym składnikiem całego naszego całego organizmu.
  Bioaktywne peptydy kolagenowe zawarte w VERISOL® firmy GELITA to fizjologicznie aktywne polipeptydy otrzymywane z białka kolagenowego, których sposób działania jest związany z unikalnym profilem rozkładu masy cząsteczkowej peptydu, wykraczając tym samym poza podstawową rolę odżywczą białka, polegającą na dostarczaniu niezbędnych aminokwasów w celu zaspokojenia dziennego zapotrzebowania. Bioaktywne peptydy kolagenowe mają opatentowany profil peptydowy, specjalnie zoptymalizowany w taki sposób, aby wspierać piękno od wewnątrz. 

  SPOSÓB PRZYGOTOWANIA
  Porcję proszku (2 pełne miarki) wymieszać w 100 ml letniej wody. Spożyć bezpośrednio po przygotowaniu raz dziennie w trakcie posiłku.

  ZALECANE SPOŻYCIE I INNE UWAGI
  Zalecana porcja produktu do spożycia w ciągu dnia niezbędna do uzyskania korzystnego działania produktu: 1 porcja proszku (5,8 g) = 2 pełne miarki. Miarka dołączona do opakowania.
  Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Produkt dla dorosłych. Nie stosować u dzieci, kobiet w ciąży i karmiących piersią oraz u osób mających predyspozycje do tworzenia kamieni nerkowych lub chorujących na kamicę nerkową. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Ważne jest prowadzenie zdrowego trybu życia i zrównoważonego sposobu żywienia.

  ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIA
  Chronić przed światłem. Przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

  5904703901013
  23 Przedmioty

  16 innych produktów w tej samej kategorii: