MYDŁO CZARNE W PŁYNIE DO CZYSZCZENIA...

  MYDŁO CZARNE W PŁYNIE DO CZYSZCZENIA MIGDAŁ ECO 1 L - LA CORVETTE

  34,58 zł
  Brutto

   
  SKŁAD
  5-15 % Soap. Also contains: Water, Potassium Chloride, Potassium Carbonate, Glycerine, Parfum, N,N-bis(carboxymethyl-l-glutamic acid) Tetrasodium Salt, Linseed Oil, Citric Acid.

  OPIS
  Mydło czarne w płynie na bazie mydła z oleju lnianego wyprodukowane w Marsylii w tradycyjnym procesie warzenia w kadziach.
  Skutecznie czyści i odtłuszcza wszystkie rodzaje powierzchni w gospodarstwie domowym. Usuwa zabrudzenia i konserwuje: powierzchnie podłogowe, sanitariaty, płytki, ceramikę, tworzywa sztuczne, kuchenki, piekarniki, okapy... Pozostawia delikatny zapach migdałów.
  Może być również stosowane do mycia naczyń, do kąpieli zwierząt oraz do usuwania trudnych zabrudzeń z odzieży i innych tkanin.
  Bardzo wydajna i skondensowana formuła. Składniki pochodzenia naturalnego: 99,8 %.

  Zastosowanie
  - środek do czyszczenia różnych powierzchni domowych od podłogi po sufit
  - skuteczny odplamiacz do tkanin
  - naturalny szampon dla zwierząt

  SPOSÓB UŻYCIA
  Dokładne czyszczenie powierzchni wodoodpornych w domu: 4 dozy (15 ml) mydła rozcieńczyć w 5 l gorącej wody. Nie spłukiwać.
  Mycie podłóg: 10 doz czarnego mydła (40 ml) rozcieńczyć w 5 litrach gorącej wody. Nie spłukiwać.
  Odplamianie tkanin: odrobinę czarnego mydła nanieść na plamę, lekko przetrzeć i zostawić na kilka minut przed włożeniem do pralki. UWAGA: Czarne mydło z oliwą z oliwek jest bardzo skoncentrowane i może lekko zabarwić pranie, zwłaszcza gdy jest jasne. Zalecamy wcześniejsze przetestowanie na niewielkiej powierzchni.
  Kąpiel zwierząt domowych: zmocz sierść ciepłą wodą, po czym nałóż na nią 10 doz (40 ml) czarnego mydła oraz masuj tak, jak przy użyciu szamponu. Dokładnie spłucz czystą, ciepłą wodą i wytrzyj do sucha.

  UWAGA
  Unikać kontaktu z oczami. Przechowywać z dala od dzieci.
  3182612709001
  34 Przedmioty

  16 innych produktów w tej samej kategorii: