SPRAY DO MYCIA KUCHNI 500 ml - ONLY ECO

  SPRAY DO MYCIA KUCHNI 500 ml - ONLY ECO

  11,96 zł
  Brutto

   
  SKŁADNIKI
  mniej niż 5 % niejonowe środki powierzchniowo-czynne na bazie wielocukrów, mniej niż 5 % anionowe środki powierzchniowo-czynne na bazie oleju kokosowegi i rzepaku; hydroksymetyloglicynian sodu; naturalny olejek eteryczny ze słodkiej pomarańczy (zawiera: Limonene). Zawiera także: wodę zdemineralizowaną, alkohol otrzymywany przez fermentację skrobi roślinnej, glicerynę, rozpuszczalnik, kwas cytrynowy, denaturant.

  OPIS
  Skuteczny płyn do czyszczenia wszystkich powierzchni i wyposażenia kuchni, takich jak: blaty, kuchenki gazowe i elektryczne, lodówki, meble, okapy, piekarniki, kafelki, zlewozmywaki i kosze na śmieci. Idealny do czyszczenia stołów i dziecięcych fotelików do karmienia.
  Surfaktyna to przełomowy składnik czyszczący stworzony w laboratoriach OnlyEco, który powstaje dzięki technologii biorafinacji rzepaku przy użyciuspecjalnych mikroorganizmów. Liczne badania laboratoryjne potwierdzają, że jest 100 x bardziej delikatna i 4x silniejsza niż powszechnie stosowane surowce czyszczące.
  Surfaktyna: natychmiast usuwa wszelkie zanieczyszczenia organiczne i mineralne. Wykazuje działanie antybakteryjne. Jest łagodna dla czyszczonych powierzchni, pielęgnuje je i zabezpiecza.
  SKUTECZNE SKŁADNIKI NATURALNE:
  - Olejek ze słodkiej pomarańczy skutecznie usuwa tłuszcz i codzienne zabrudzenia, w tym także zaschnięte i trudne do wyczyszczenia plamy oraz przypalenia np. w piekarniku i na kuchence.
  - Gliceryna nadaje połysk meblom, sprzętom kuchennym i elementom ze stali nierdzewnej i chromowanej. Pielęgnuje powierzchnie i zapobiega osadzaniu się brudu i tłuszczu, nie pozostawiając smug i zacieków
  DOKŁADNIE CZYŚCI I PIELĘGNUJE
  SKUTECZNIE USUWA TŁUSZCZ I PRZYPALENIA
  ZABEZPIECZA PRZED ZABRUDZENIAMI

  SPOSÓB UŻYCIA
  spryskać czyszczoną powierzchnię, a następnie przetrzeć wilgotną szmatką. Przed użyciem należy wykonać test na niewidocznej części powierzchni.

  ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIA
  Chronić przed dziećmi.
  5902811788496
  449 Przedmioty

  16 innych produktów w tej samej kategorii: