SPRAY DO MYCIA SZYB I LUSTER 500 ml -...

  SPRAY DO MYCIA SZYB I LUSTER 500 ml - ONLY ECO

  11,07 zł
  Brutto

   
  SKŁADNIKI
  mniej niż 5 % niejonowe środki powierzchniowo-czynne na bazie wielocukrów, mniej niż 5 % anionowe środki powierzchniowo-czynne na bazie oleju kokosowego i rzepaku; naturalny olejek eteryczny ze skórki cytryny. Zawiera także: wodę zdemineralizowaną, alkohol otrzymywany przez fermentację skrobi roślinnej, denaturant, glicerynę.

  OPIS
  Skuteczny płyn do czyszczenia szyb, luster, szklanych płyt kuchennych i dekoracyjnych, płytek ceramicznych.
  Surfaktyna to przełomowy składnik czyszczący stworzony w laboratoriach OnlyEco, który powstaje dzięki technologii biorafinacji rzepaku przy użyciu specjalnych mikroorganizmów. Liczne badania laboratoryjne potwierdzają, że jest 100x bardziej delikatna i 4x silniejsza niż powszechnie stosowane surowce czyszczące. Natychmiast usuwa wszelkie zanieczyszczenia organiczne i mineralne. Wykazuje działanie antybakteryjne. Jest łagodna dla czyszczonych powierzchni, pielęgnuje je i zabezpiecza.
  Skuteczne składniki naturalne:
  - Olejek ze skórki cytryny skutecznie czyści wszelkie zabrudzenia, zacieki i osady z mydła i kamienia. Pozostawia powierzchnię krystalicznie czystą i przejrzystą.
  - Gliceryna nadaje niepowtarzalny blask powierzchni, zapobiega osadzaniu się brudu i kurzu oraz wyraźnie zmniejsza zaparowanie szyb i luster.

  SPOSÓB UŻYCIA
  Powierzchnię szklaną dokładnie spryskać i wytrzeć szmatką do sucha.

  ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIA
  Chronić przed dziećmi.
  5902811788564
  295 Przedmioty

  16 innych produktów w tej samej kategorii: