MYDŁO CZARNE W PŁYNIE DO CZYSZCZENIA...

  MYDŁO CZARNE W PŁYNIE DO CZYSZCZENIA LAWENDA ECO 1 L - LA CORVETTE

  35,61 zł
  Brutto

   
  SKŁAD
  5-15 % Soap. Also contains: Water, Potassium Chloride, Potassium Carbonate, Glycerine, Parfum, N,N-bis(carboxymethyl-l-glutamic acid) Tetrasodium Salt, Linseed Oil, Citric Acid.

  OPIS
  Mydło czarne w płynie na bazie mydła z oleju lnianego wyprodukowane w Marsylii w tradycyjnym procesie warzenia w kadziach.
  Skutecznie czyści i odtłuszcza wszystkie rodzaje powierzchni w gospodarstwie domowym. Usuwa zabrudzenia i konserwuje: powierzchnie podłogowe, sanitariaty, płytki, ceramikę, tworzywa sztuczne, kuchenki, piekarniki, okapy... Pozostawia delikatny lawendowy zapach. Odstręcza mszyce, pająki oraz inne owady.
  Może być również stosowane do mycia naczyń, do kąpieli zwierząt oraz do usuwania trudnych zabrudzeń z odzieży i innych tkanin.
  Bardzo wydajna i skondensowana formuła. Składniki pochodzenia naturalnego: 99,8 %.

  Zastosowanie
  - środek do czyszczenia różnych powierzchni domowych od podłogi po sufit
  - skuteczny odplamiacz do tkanin
  - naturalny szampon dla zwierząt

  SPOSÓB UŻYCIA
  Dokładne czyszczenie powierzchni wodoodpornych w domu: 4 dozy (15 ml) mydła rozcieńczyć w 5 l gorącej wody. Nie spłukiwać.
  Mycie podłóg: 10 doz czarnego mydła (40 ml) rozcieńczyć w 5 litrach gorącej wody. Nie spłukiwać.
  Odplamianie tkanin: odrobinę czarnego mydła nanieść na plamę, lekko przetrzeć i zostawić na kilka minut przed włożeniem do pralki. UWAGA: Czarne mydło z oliwą z oliwek jest bardzo skoncentrowane i może lekko zabarwić pranie, zwłaszcza gdy jest jasne. Zalecamy wcześniejsze przetestowanie na niewielkiej powierzchni.
  Kąpiel zwierząt domowych: zmocz sierść ciepłą wodą, po czym nałóż na nią 10 doz (40 ml) czarnego mydła oraz masuj tak, jak przy użyciu szamponu. Dokładnie spłucz czystą, ciepłą wodą i wytrzyj do sucha.

  UWAGA
  Unikać kontaktu z oczami. Przechowywać z dala od dzieci.
  3182612709018
  22 Przedmioty

  16 innych produktów w tej samej kategorii: