SPRAY DO MYCIA ŁAZIENEK 500 ml - ONLY...

  SPRAY DO MYCIA ŁAZIENEK 500 ml - ONLY ECO

  11,89 zł
  Brutto

   
  SKŁADNIKI
  mniej niż 5 % niejonowe środki powierzchniowo-czynne na bazie wielocukrów, naturalny olejek eteryczny ze skórki cytryny (zawiera: Limonene). Zawiera także: wodę zdemineralizowaną, alkohol otrzymywany przez fermentację skrobi roślinnej, kwas cytrynowy, kwas mlekowy, glicerynę, denaturant, rozpuszczalnik

  OPIS
  Skuteczny płyn do czyszczenia wszystkich powierzchni i wyposażenia łazienek oraz toalet: wanien, umywalek, kabin prysznicowych, armatury oraz płytek ceramicznych.
  Naturalny kompleks czyszczący, na bazie alkoholu otrzymywanego ze skrobi roślinnej i botanicznych ekstraktów, niezwykle skutecznie usuwa wszelkie zanieczyszczenia, pielęgnuje i zabezpiecza czyszczone powierzchnie. Pomaga również zapobiegać ponownemu zabrudzeniu.
  - Błyskawicznie czyści i przywraca blask
  - Wykazuje właściwości antybakteryjne
  - Jest łagodny dla czyszczonych powierzchni i środowiska
  SKUTECZNE SKŁADNIKI NATURALNE:
  Olejek ze skórki cytryny skutecznie czyści kamień, rdzę i osady z mydła. Usuwa nieprzyjemne zapachy, nadając powierzchniom świeży, cytrusowy zapach.
  Gliceryna przywraca blask armaturze, zapobiega osadzaniu się brudu i kamienia i pielęgnuje ceramikę.
  BEZWZGLĘDNY DLA ZANIECZYSZCZEŃ
  ŁAGODNY DLA ŚRODOWISKA NATURALNEGO I CZYSZCZONYCH POWIERZCHNI

  UWAGI
  Działa drażniąco na oczy. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. Sprawdzić odporność czyszczonego materiału na działanie środka wykonując test na niewielkiej ukrytej powierzchni. Nie nadaje się do czyszczenia powierzchni zawierających wapień (marmur, alabaster, lastryko, beton, itp.)

  SPOSÓB UŻYCIA
  spryskać czyszczoną powierzchnię, odczekać kilkadziesiąt sekund, a następnie przetrzeć wilgotną szmatką.  5902811788489
  60 Przedmioty

  16 innych produktów w tej samej kategorii: