WITAMINA K2 MK7 + D3 FORTE W KROPLACH...

  WITAMINA K2 MK7 + D3 FORTE W KROPLACH (60 mcg + 60 mcg) 30 ml - SOUL FARM

  42,68 zł
  Brutto

   
  SKŁADNIKI
  oliwa z oliwek extra virgin, witamina K (menachinon-7), witamina D (cholekalcyferol),przeciwutleniacz (octan D-alfa tokoferylu)

  OPIS
  Suplement diety.Witamina K została otrzymana w procesie fermentacji bakterii Bacillussubtillis z natto. Witamina D została otrzymana z lanoliny z wełny owczej.
  Jedna porcja (3 krople) zawiera
  Witamina K2mk7 z natto (menachinon-7 Bacillus subtillis natto): 60 mcg (80 %)**
  Witamina D3 (cholekalcyferol z lanoliny): 60 mcg (2400 IU) (1200 %)**
  ** dzienna referencyjna wartość spożycia witamin i składnikow mineralnych (dla osoby dorosłej)

  ZALECANE SPOŻYCIE
  Przed użyciem wstrząsnąć. Odmierzyć 3 krople na łyżeczkę i spożyć lub dodać do wody, soku lubinnego płynu. Najlepiej spożywać podczas posiłku. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia (3 krople) w ciągu dnia. Opakowanie zawiera około 900 kropli tj. 300 zalecanychporcji.

  UWAGI
  Suplementydiety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.Należy pamiętać, że bardzo ważny i zalecany jest zrównoważony sposób żywienia izdrowy tryb życia.
  Nie stosować u osób uczulonych na jakikolwiek składnikpreparatu. Kobiety w ciąży oraz karmiące piersią mogą zażywać suplement pokonsultacji z lekarzem. Osoby przyjmujące preparaty przeciwzakrzepowe powinnyskonsultować się z lekarzem. Osoby poniżej 12 roku życia - stosowanieskonsultować z lekarzem. Dzieci poniżej 1 roku życia - nie stosować.

  ZALECANE WARUNKIPRZECHOWYWANIA
  Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.


  5902706731439
  44 Przedmioty

  16 innych produktów w tej samej kategorii: