WITAMINA ADEK FORTE W KROPLACH (720...

  WITAMINA ADEK FORTE W KROPLACH (720 mcg + 60 mcg + 12 mg + 60 mcg) 30 ml - SOUL FARM

  48,45 zł
  Brutto

   
  SKŁADNIKI
  oliwa z oliwek extra virgin, witamina E (octan D-alfa tokoferylu), witamina A (palmitynianretinylu), witamina K (menachinon-7), witamina D (cholekalcyferol)

  OPIS
  Suplement diety.Witamina K została otrzymana w procesie fermentacji bakterii Bacillussubtillis z natto. Witamina D została otrzymana z lanoliny z wełny owczej.Witamina E została pozyskana z oleju sojowego. Witamina A została pozyskana zoleju słonecznikowego.
  Jedna porcja (3 krople) zawiera
  Witamina A (retinol): 720 mcg (90 %)**
  WitaminaD3 (cholekalcyferol z lanoliny): 60 mcg (1200 %)**
  Witamina E (d-alfatokoferol): 12 mg (100 %)**
  Witamina K2mk7 z natto (menachinon-7 Bacillus subtillis natto): 60 mcg (80 %)**
  ** dzienna referencyjnawartość spożycia witamin i składnikow mineralnych (dla osobydorosłej)

  ZALECANE SPOŻYCIE
  Przed użyciem wstrząsnąć. Odmierzyć 3 krople na łyżeczkę i spożyć lub dodać do wody, soku lub innego płynu. Najlepiejspożywać podczas posiłku. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia (3 krople) w ciągu dnia. Opakowanie zawiera około900 kropli tj. 300 zalecanych porcji.

  UWAGI
  Suplementydiety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.Należy pamiętać, że bardzo ważny i zalecany jest zrównoważony sposób żywienia izdrowy tryb życia.
  Nie stosować u osób uczulonych na jakikolwiek składnik preparatu. Kobiety w ciąży oraz karmiące piersią mogą zażywać suplement po konsultacji z lekarzem. Osoby przyjmujące preparaty przeciwzakrzepowe powinny skonsultować się z lekarzem. Osoby poniżej 12 roku życia - stosowanie skonsultować z lekarzem. Dzieci poniżej 1 roku życia - nie stosować.

  ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIA
  Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.
  5902706731422
  17 Przedmioty

  16 innych produktów w tej samej kategorii: