MAGNEZ + ASHWAGANDHA STRESS COMPLEX...

  MAGNEZ + ASHWAGANDHA STRESS COMPLEX 60 KAPSUŁEK - PHARMOVIT (CLEAN LABEL)

  34,31 zł
  Brutto

   
  SKŁADNIKI
  Magnez (sole magnezowe kwasu cytrynowego); kapsułka celulozowa: hydroksypropylometyloceluloza; ekstrakt z korzenia ashwagandhy standaryzowany na 7 % witanolidów; BioPerine® ekstrakt z owoców pieprzu czarnego standaryzowany na 95 % piperyny; witamina B6 (pirydoksalo-5-fosforan). BioPerine® jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy SABINSA.

  Składniki w porcji dziennej 2 kapsułki
  Ekstrakt z korzenia ashwagandhy (Withania somnifera) - 140 mg
  – w tym witanolidy - 9,8 mg
  Magnez - 240 mg (64 % RWS)*
  Witamina B6 - 1,4 mg (100 % RWS)*
  BioPerine® ekstrakt z owoców pieprzu czarnego (Piper nigrum) - 2 mg
  – w tym piperyna - 1,9 mg
  *RWS – Referencyjne Wartości Spożycia

  OPIS
  Magnez + Ashwagandha Stress Complex to suplement diety w którym zastosowano synergiczne połączenie ashwagandhy, magnezu i witaminy B6. Ashwagandha wspiera odporność na stres. Wspomaga organizm w okresach napięcia psychicznego i fizycznego oraz lęku. Magnez i witamina B6 pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego oraz w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych.
  Produkt nie zawiera substancji wypełniających, przeciwzbrylających, barwników.

  ZALECANE SPOŻYCIE I INNE UWAGI
  Zalecana porcja produktu do spożycia w ciągu dnia niezbędna do uzyskania korzystnego działania produktu: Spożywać 2 kapsułki dziennie w trakcie posiłku. Popić wodą (250 ml). Zalecana porcja dzienna to 2 kapsułki.
  Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Produkt dla dorosłych. Produkt nie powinien być spożywany w przypadku stosowania leków o działaniu uspokajającym, nasennym, przeciwpadaczkowym, nie stosować u dzieci, kobiet w ciąży i w trakcie laktacji. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Ważne jest prowadzenie zdrowego trybu życia i zrównoważonego sposobu żywienia.

  ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIA
  Chronić przed światłem. Przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

  5904703901594
  21 Przedmioty

  16 innych produktów w tej samej kategorii: