• Nowy
MAGNEZ + WITAMINA B6 O SMAKU...

MAGNEZ + WITAMINA B6 O SMAKU CYTRYNOWYM 20 TABLETEK MUSUJĄCYCH - VITAL POWER

9,12 zł
Brutto

 
SKŁADNIKI
regulatory kwasowości: kwas cytrynowy i węglany sodu, węglan magnezu, fruktoza, substancja słodząca: cyklaminiany, aromat, substancja słodząca: sacharyny, chlorowodorek pirydoksyny (witamina B6), barwnik: ryboflawiny.

Zawartość składników odżywczych w 2 tabletkach
witamina B6: 1,34 mg (96 %*)
magnez: 200 mg (53 %*)
*referencyjna wartość spożycia

OPIS
Suplement diety zalecany dla osób dorosłych jako uzupełnienie diety w magnez i witaminę B6. Zaleca się w stanach zmęczenia fizycznego i psychicznego oraz dla osób nadużywających alkoholu i kawy.
Magnez pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni i układu nerwowego, przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego, pomaga w utrzymaniu zdrowych kości i zębów.
Witamina B6 przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia, pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego.
Zawiera cukier i substancje słodzące.

SPOSÓB UŻYCIA
1 tabletkę rozpuścić w 250 ml wody.

ZALECANE SPOŻYCIE I INNE UWAGI
Zalecana dzienna porcja produktu: Zaleca się maksymalnie 2 tabletki dziennie. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Suplementy diety nie zastępują zrównoważonego sposobu żywienia i zdrowego trybu życia.

ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIA
Przechowywać w zamkniętym opakowaniu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed wilgocią.

5901716913255
18 Przedmioty

16 innych produktów w tej samej kategorii: