• Nowy
ELEKTROLITY SPORT O SMAKU...

ELEKTROLITY SPORT O SMAKU GREJPFRUTOWYM 20 TABLETEK MUSUJĄCYCH - VITAL POWER

11,29 zł
Brutto

 
SKŁADNIKI
regulatory kwasowości: kwas cytrynowy i węglany sodu; sole potasowe kwasu ortofosforowego, substancja wypełniająca: sorbitole; glukoza, węglan magnezu, naturalny aromat pomarańczowy z innymi naturalnymi aromatami, substancje słodzące: cyklaminiany i sacharyny; kwas L-askorbinowy (witamina C); skrobia, naturalny aromat grapefruitowy, proszek z buraka czerwonego (maltodekstryna, koncentrat soku z buraka czerwonego); barwnik: ryboflawiny

Ilość składników aktywnych w 3 tabletkach
Witamina C - 150 mg (188 %*)
Magnez - 125 mg (33 %*)
Potas - 300 mg (15 %*)
Sód - 900 mg
*referencyjna wartość spożycia

OPIS
Krüger Elektrolity Sport to suplement diety przeznaczony dla osób dorosłych jako wsparcie podczas aktywności sportowej. Zawiera składniki mineralne takie jak magnez potas i sód oraz glukozę i witaminę C. Zaleca się stosowanie w celu uzupełnienia niedoboru płynów i składników mineralnych oraz przywrócenia równowagi wodno-elektrolitowej organizmu. Magnez pomaga w utrzymaniu równowagi elektrolitowej.
Zawiera cukier i substancje słodzące.

SPOSÓB UŻYCIA
1 tabletkę rozpuścić w 250 ml wody.

ZALECANE SPOŻYCIE I INNE UWAGI
Zalecana dzienna porcja produktu: Zaleca się 3 tabletki dziennie. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Suplementy diety nie zastępują zrównoważonego sposobu żywienia i zdrowego trybu życia. Stosować ostrożnie u osób z nadciśnieniem ze względu na obecność sodu w produkcie. Nie zaleca się stosowania u diabetyków.
Produkt przeznaczony dla młodzieży i osób dorosłych.

ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIA
Przechowywać w zamkniętym opakowaniu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed wilgocią.

5901716993691
57 Przedmioty

16 innych produktów w tej samej kategorii: