KWASY TŁUSZCZOWE OMEGA-3 Z RYB (OMEGA...

  KWASY TŁUSZCZOWE OMEGA-3 Z RYB (OMEGA ME) 60 KAPSUŁEK - HEALTH LABS CARE

  123,64 zł
  Brutto

   
  SKŁADNIKI
  Olej z sardeli (z ryby), żelatyna rybia, substancja utrzymująca wilgoć: glicerol, woda, aromat naturalny cytrusowy, przeciwutleniacze: mieszanina tokoferoli, ekstrakty z rozmarynu.

  OPIS
  Suplement diety.
  DHA, EPA i ALA to niezbędnenienasycone kwasy tłuszczowe (NNKT) Omega-3, których ludzki organizm bardzopotrzebuje. Kwas ALA, który dostarczamy z dietą, może w niewielkim stopniuzostać przekształcony w EPA i DHA w procesie biosyntezy. Głównym źródłem kwasówOmeg-3 EPA i DHA są tłuste ryby takie jak sardela, MAKRELA, TUŃCZYK, ŁOSOŚ, ŚLEDŹ, owoce morza oraz algi, dlatego warto spożywać je w codziennej diecie.


  Zalecana dzienna porcja przeznaczona dospożycia (1 kapsułka) zawiera
  Olej rybi - 1000 mg
  w tym EPA - 500 mg
  w tym DHA - 250mg


  ZALECANE SPOŻYCIE
  1kapsułka dziennie.
  Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dlafunkcjonowania organizmu człowieka. Suplement diety nie może być stosowany jakosubstytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

  UWAGA
  Nie stosować w przypadku nadwrażliwości naktórykolwiek ze składników. Kobiety w ciąży i matki karmiące piersią stosowanie preparatu powinny skonsultować z lekarzem.
  ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIA
  Wszczelnie zamkniętym opakowaniu, w temperaturze pokojowej 15‑25° C, wsuchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić od wilgoci i światła. Należy spożyć w ciągu 6 miesięcy od otwarciaopakowania.
  5903957410715
  23 Przedmioty

  16 innych produktów w tej samej kategorii: