PODUSZKA NA OCZY Z SIEMIENIEM LNIANYM...
  PODUSZKA NA OCZY Z SIEMIENIEM LNIANYM...
  PODUSZKA NA OCZY Z SIEMIENIEM LNIANYM...

  PODUSZKA NA OCZY Z SIEMIENIEM LNIANYM I LAWENDĄ PUDROWY RÓŻ (11 x 23 cm) - PLANTULE PILLOWS

  97,80 zł
  Brutto

   
  SKŁADNIKI
  materiał: bawełna, wypełnienie: ekologiczne siemię lniane,lawenda

  OPIS
  Poduszka naoczy Plantule z nowej kolekcji „Uziemienie” z ekologicznym siemieniem lnianymodpręża i regeneruje oczy, uśmierza ból głowy, ułatwia zasypianie, relaksuje.Poduszka przyjmuje dowolną formę – żeby zawsze było Ci wygodnie. Położonapod nadgarstek przynosi ulgę w dolegliwościach cieśni nadgarstka.
  Siemię lniane jest ciężkie, przyjemniedociążające. Pod wpływem przyjemnego ciężaru i ciemności zmęczone mięśnieoczu rozluźnią się, a Ty głęboko się zrelaksujesz i wyciszysz przed snem.Jako zimny kompres jest niezawodna na opuchnięte oczy, a gdy chłodną poduszkę położysz na czoło, równie skutecznie poradzi sobie z bólem głowy.

  WYMIARY
  Rozmiar: 11 x 23 cm
  Waga: ok. 300 g
  Kolor: pudrowy róż

  SPOSÓB UŻYCIA
  Poduszkę możesz położyć bezpośrednio na oczy lub czoło np.po długiej pracy przy komputerze, przed snem lub dla relaksacji po sesji jogi. Schłodzoną w lodówce lub w zamrażarce poduszkę możesz bezpiecznie przykładać do obolałych i opuchniętych miejsc i stosować jako zimny kompres.
  Poduszkę możesz również używać pod nadgarstek i przedramię w ramach profilaktyki cieśni nadgarstka. Podłożona pod nadgarstek np. podczas pracy przy komputerze, utrzymuje go w neutralnej, prostej pozycji. Poduszka umieszczona pod przedramieniem uwalnia napięcia spowodowane długą pracą przy komputerze.

  UWAGA
  Poszewkę poduszkimożesz wyprać zgodnie z instrukcją na metce po wcześniejszym wysypaniuwypełnienia. Jeśli poduszka zamoknie, wysyp ziarenka i wysusz je w ciepłymi przewiewnym miejscu.
  5904653190161
  14 Przedmioty

  16 innych produktów w tej samej kategorii: