PODUSZKA DO SPANIA Z ŁUSKĄ GRYKI DLA...
  PODUSZKA DO SPANIA Z ŁUSKĄ GRYKI DLA...
  PODUSZKA DO SPANIA Z ŁUSKĄ GRYKI DLA...
  PODUSZKA DO SPANIA Z ŁUSKĄ GRYKI DLA...

  PODUSZKA DO SPANIA Z ŁUSKĄ GRYKI DLA DOROSŁYCH BIAŁA (45 x 60 cm) - PLANTULE PILLOWS

  131,68 zł
  Brutto

   
  SKŁADNIKI
  wypełnienie: łuska gryki
  materiał: bawełna
  rozmiar: 45 x 60 cm
  waga: ok. 2,5 - 3 kg

  OPIS
  Twoja poduszka do spania Plantule to naturalna pomoc przy:
  - bezsenności
  - bólach kręgosłupa
  - migrenach
  - drętwieniu rąk
  - astmie i alergiach
  - stresie i napięciu

  Poduszka do spania Plantule jest:
  Wygodna
  To pierwsza poduszka do spania, którą idealnie do siebie dopasujesz! Własnoręcznie wyregulujesz jej grubość tak, aby współgrała z indywidualną budową Twojego ciała. Będzie odpowiednia, bez względu na to, czy lubisz spać na boku, na plecach, czy na brzuchu.
  Wystarczy, że określisz ilość wypełnienia, a poduszka przyjmie odpowiednią dla Ciebie formę. Plantula dokładnie wypełni przestrzeń pod szyją, żeby w każdej pozycji było Ci wygodnie.

  Zdrowa
  Wymodelowana Plantula stabilizuje i wspiera kręgosłup szyjny. Nie zapada się, a więc nie napinasz mięśni szyi i karku w trakcie snu. Wręcz odwrotnie, spięte mięśnie mogą wreszcie się rozluźnić i zregenerować. Wypełnienie poduszki (roślinne łuski) delikatnie masuje głowę, poprawiając krążenie krwi i cyrkulację limfy - w ten sposób zapobiegasz migrenom. Dzięki termoregulacyjnym właściwościom łusek w trakcie snu oddychasz swobodnie i nie pocisz się. Specjalnie przygotowane wypełnienie jest hipoalergiczne - odpowiednie dla dzieci oraz osób z alergiami.

  Naturalna
  Poduszka Plantule jest uszyta z naturalnych materiałów i wypełniona tylko certyfikowaną, ekologiczną łuską. Śpiąc na Plantuli, masz pewność, że nie zawiera chemii, oprysków czy pestycydów. W jej składzie nie występują sztuczne związki, nie wypełniają jej poliuretanowe pianki, czy poliestrowe kuleczki. Tu obowiązuje prosta formuła - bawełna i wybrana przez Ciebie roślinna łuska. Gdy przyłożysz głowę do poduszki, będziesz otulona czystą naturą.

  5904653190048
  20 Przedmioty

  16 innych produktów w tej samej kategorii: