KONCENTRAT NA LEPSZĄ KONDYCJĘ SKÓRY...

  KONCENTRAT NA LEPSZĄ KONDYCJĘ SKÓRY (SMART ME) W PŁYNIE 250 ml - HEALTH LABS CARE

  124,35 zł
  Brutto

   
  SKŁADNIKI
  estryetylowe wyższych kwasów tłuszczowych o wysokiej zawartości niezbędnychnienasyconych kwasów tłuszczowych omega‑3, -6, -9, aromaty (pomarańczowy,bananowy), mieszanina tokoferolu i tokotrienoli - EVNol SupraBio™ (witamina E), witamina A (palmitynian retinylu), witamina D(cholekalcyferol).

  OPIS
  Suplementdiety.
  Recepturę oparliśmy na dobroczynnych estrach etylowych z mieszaninyolejów roślinnych z wiesiołka, lnianego, z konopi i dzikiej róży oraz witaminach A,E i D. Witamina A pomaga zachować zdrową skórę, witamina E chroni komórki przed stresem oksydacyjnym, a witamina D dodatkowo wspiera układ odpornościowy.

  Zalecanna dzienna porcja przeznaczona do spożycia (5 ml) zawiera
  Omega‑3: kwas alfalinolenowy w postaci estru etylowego - 2,4 g
  Omega‑6: kwas linolowy w postaci estru etylowego - 1 g
  Omega‑9: kwas oleinowy w postaci estru etylowego - 0,9 g
  Witamina E - 12 mg (100 %)*
  w tym: tokotrienole - 9,5 mg
  w tym: tokoferole - 2,5 mg
  Witamina A - 800 μg (100 %)*
  Witamina D - 25 μg (500 %)*
  *RWS - Referencyjna wartość spożycia

  ZALECANE SPOŻYCIE
  1 łyżeczka (5 ml) dziennie, w trakcie lub po posiłku.
  Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

  UWAGA
  Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników. Kobiety w ciąży i matki karmiące stosowanie preparatu powinny skonsultować z lekarzem.Suplement diety przeznaczony dla zdrowej populacji osób dorosłych do 75 roku życia. Przed zastosowaniem wskazane jest wykonanie badania 25-(OH) D we krwi oraz konsultacja wyniku badania z lekarzem lubfarmaceutą.

  ZALECANE WARUNKIPRZECHOWYWANIA
  Przechowywać w suchym i przewiewnym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Po otwarciu opakowania przechowywać woryginalnym opakowaniu w temperaturze poniżej 5 stopni Celsjusza i spożyć wokresie 2 miesięcy. Nie dopuszczać do rozlania na inne powierzchnie z tworzywasztucznego.
  5903957410661
  24 Przedmioty

  16 innych produktów w tej samej kategorii: