KOLAGEN Z DZIKIEGO DORSZA Z WITAMINĄ...

  KOLAGEN Z DZIKIEGO DORSZA Z WITAMINĄ C BEZGLUTENOWY 90 KAPSUŁEK 36 g - PHARMOVIT (CLASSIC)

  39,41 zł
  Brutto

   
  SKŁADNIKI
  Hydrolizowany kolagen morski ze skóry dzikiego DORSZA atlantyckiego (RYBY), otoczka kapsułki: żelatyna, witamina C (kwas L-askorbinowy).

  Składniki w porcji dziennej - 3 kapsułki
  Hydrolizowany kolagen morski ze skóry dzikiego DORSZA (Gadus morhua) - 810 mg
  Witamina C - 90 mg (113 % RWS**)
  RWS - referencyjna wartość spożycia

  OPIS
  Suplement diety.
  Kolagen jest białkiem występującym w ludzkim organizmie. Stanowi główny składnik tkanki łącznej. Wchodzi w skład nie tylko skóry, ale również ścięgien, włosów, kości, paznokci i stawów. Witamina C pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania: kości, chrząstki, skóry.
  Produkt nie zawiera substancji wypełniających, przeciwzbrylających, barwników.

  ZALECANE SPOŻYCIE
  Zalecana porcja produktu do spożycia w ciągu dnia niezbędna do uzyskania korzystnego działania produktu: Spożywać 3 kapsułki raz dziennie. Popić wodą (250 ml). Zalecana porcja dzienna to 3 kapsułki.

  UWAGI
  Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Nie stosować u dzieci, kobiet w ciąży i w trakcie laktacji. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Ważne jest prowadzenie zdrowego trybu życia i zrównoważonego sposobu żywienia.
  Nie stosować u osób mających predyspozycje do tworzenia kamieni nerkowych lub chorujących na kamicę nerkową.

  ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIA
  Chronić przed światłem. Przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.
  5902811236249
  128 Przedmioty

  16 innych produktów w tej samej kategorii: