KAPSUŁKI NA RELAKS I USPOKOJENIE...

  KAPSUŁKI NA RELAKS I USPOKOJENIE (CHILL OUT) 60 szt. - PASOLEK

  44,83 zł
  Brutto

   
  SKŁADNIKI
  Ekstrakt z korzenia Ashwagandy witanii ospałej (Withania somnifera (L.) Dunal) DER 4:1, standaryzowany na 1,5 % witanolidów; substancja wypełniająca: celuloza; kapsułka (substancja glazurująca: hydroksypropylometyloceluloza); ekstrakt z korzenia różeńca górskego (Rhodiola rosea L.) DER 4:1; ekstrakt z korzenia kozłka lekarskiego (Valeriana officinalis L.) DER 4:1; ekstrakt z kwiatów głogu dwuszyjkowego (Crataegus laevigata (Poir.) DC.) DER 4:1; ekstrakt z szyszek chmielu (Humulus lupulus L.) DER 4:1; ekstrakt z ziela męczennicy cielistej (Passiflora incarnata L.) DER 4:1; ekstrakt z ziela serdecznika pospolitego (Leonurus cardiaca L.) DER 4:1; witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny), tiamina (monoazotan tiaminy); melatonina, witamina B12 (cyjanokobalamina), kwas foliowy (kwas pteroilomonoglutaminowy).

  Składniki w 1 kapsułce
  Ekstrakt z korzenia Ashwagandy - 100 mg
  w tym witanolidy - 1,5 mg
  Ekstrakt z korzenia różeńca górskiego - 70 mg
  Ekstrakt z korzenia kozłka lekarskiego - 60 mg
  Ekstrakt z szyszek chmielu - 50 mg
  Ekstrakt z ziela męczennicy cielistej - 50 mg
  Ekstrakt z ziela serdecznika pospolitego - 50 mg
  Ekstrakt z kwiatów głogu dwuszyjkowego - 50 mg
  Witamina B6 - 1,4 mg (100 %)*
  Tiamina - 1,1 mg (100 %)*
  Melatonina - 1,0 mg
  Kwas foliowy - 200 μg (100 %)*
  Witamina B12 - 2,5 μg (100 %)*

  * - referencyjna wartość spożycia

  OPIS
  Suplement diety, wspiera w okresach napięcia psychicznego i nerwowego oraz niepokoju. Korzystnie wpływa na problemy ze snem.

  Ekstrakt z korzenia Ashwagandhy: Wspiera w okresach napięcia psychicznego i nerwowego oraz niepokoju. Przyczynia się do optymalnego odprężenia. Pomaga organizmowi radzić sobie ze stresem. Wspiera początek snu.
  Ekstrakt z korzenia różeńca górskiego: Pomaga organizmowi przystosować się do stresu, korzystnie wpływa na problemy ze snem.
  Ekstrakt z korzenia kozłka lekarskiego i ekstrakt z szyszek chmielu: zawiera substancje czynne, które w połączeniu odpowiadają za sen i przyczyniają się do zdrowego snu. Pomagają zasnąć.
  Ekstrakt z ziela męczennicy cielistej: Wspomaga dobry i zdrowy sen, pomaga w wyciszeniu i spokojnym zasypianiu. Polecany osobom osłabionym i przemęczonym, działa odprężająco.
  Ekstrakt z ziela serdecznika pospolitego: Wsparcie prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego. Przyczynia się do zmniejszenia nadpobudliwości fizycznej.
  Melatonina: pomaga w skróceniu czasu potrzebnego na zaśnięcie oraz pomaga w łagodzeniu subiektywnego odczucia zespołu nagłej zmiany strefy czasowej.
  Witaminy - Witamina B6, Tiamina i Witamina B12: przyczyniają się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego, pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego oraz pomagają w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych
  Tiamina pomaga również w prawidłowym funkcjonowaniu serca.
  Kwas foliowy: Foliany dodatkowo pomagają w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych,
  Kwas foliowy i Witamina B12 pomagają też w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego

  ZALECANE SPOŻYCIE I INNE UWAGI
  Zalecana do spożycia porcja w ciągu dnia niezbędna do uzyskania korzystnego działania produktu: 1 kapsułka dziennie w trakcie posiłku. Popić wodą.
  Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji dziennej. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży ani karmiących piersią.
  Nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej i zbilansowanej diety.
  Zrównoważona i zróżnicowana dieta oraz zdrowy styl życia są ważne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu.

  ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIA
  Przechowywać w temperaturze pokojowej (15-25°C), w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed wilgocią i światłem.
  5905036229713
  27 Przedmioty

  16 innych produktów w tej samej kategorii: