• Nowy
ELEKTROLITY O SMAKU POMARAŃCZOWYM 20...

ELEKTROLITY O SMAKU POMARAŃCZOWYM 20 TABLETEK MUSUJĄCYCH - VITAL POWER

11,29 zł
Brutto

 
SKŁADNIKI
regulatory kwasowości: kwas cytrynowy, diwęglan sodu, substancja wypełniająca: sorbitole, sole potasowe kwasu ortofosforowego, glukoza, kwas L-askorbinowy (witamina C), aromaty, substancje słodzące: cyklaminiany, aspartam i acesulfam K, barwnik: karoteny.

Zawartość składników aktywnych w 3 tabletkach
Witamina C: 150 mg (188 %*)
Potas: 300 mg (15 %*)
Sód: 900 mg
Glukoza: 600 mg
*referencyjna wartość spożycia

OPIS
Suplement diety. Elektrolity smak pomarańczowy. Zawiera cukier i substancje słodzące. Zawiera źródło fenyloalaniny.
Krüger Elektrolity zawiera minerały niezbędne dla utrzymania równowagi wodno-elektrolitowej, takie jak: sód i potas oraz glukozę wzbogacone witaminą C. Zaleca się stosowanie w celu uzupełnienia niedoboru płynów i składników mineralnych oraz przywrócenia równowagi wodno-elektrolitowej organizmu. Witamina C przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.

SPOSÓB UŻYCIA
1 tabletkę rozpuścić w 250 ml wody.

ZALECANE SPOŻYCIE I INNE UWAGI
Zalecana dzienna porcja produktu: zaleca się 3 tabletki dziennie. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Suplementy diety nie zastępują zrównoważonego sposobu żywienia i zdrowego trybu życia.
Stosować ostrożnie u osób z nadciśnieniem ze względu na obecność sodu w produkcie. Nie zaleca się stosowania u diabetyków.
Produkt przeznaczony dla młodzieży i osób dorosłych.

ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIA
Przechowywać w zamkniętym opakowaniu, w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed wilgocią.

5906204018085
84 Przedmioty

16 innych produktów w tej samej kategorii: