OLEJEK ETERYCZNY CYTRYNOWY 10 ml -...

  OLEJEK ETERYCZNY CYTRYNOWY 10 ml - DARY NATURY

  20,55 zł
  Brutto

   
  SKŁADNIKI
  Olejek cytrynowy (Citrus limonum oil) 100 %.

  OPIS
  Naturalny olejek cytrynowy o rześkim zapachu świeżych cytrusów. Olejek cytrynowy pozyskuje się ze skórek i owoców drzewa cytrynowego.
  Do użytku zewnętrznego.

  Jak używać?
  - Aromatyczna kąpiel - napełnij wannę ciepłą wodą (36-38 stopni Celsjusza), dodaj 10-15 kropli olejku i rozprowadź po powierzchni wody. Zanurz się w wonnej kąpieli na 10-30 minut.
  - Odprężający masaż - użyj 10-25 kropli olejku migdałowego lub innego, który pozwoli lepiej działać na skórę olejkowi eterycznemu. Dodaj do niego 3-15 kropel wybranego olejku eterycznego, który odpowiada Twoim potrzebom. Okrężnymi ruchami dłoni wmasuj w skórę.
  - Relaks w saunie - Rozpuść w 200 ml wody 5-15 kropli olejku lub kompozycję ulubionych olejków. Dodawaj stopniowo do źródła ciepła.
  - Wnętrza pełne pięknego zapachu - możesz zastosować olejki w nawilżaczu powietrza, kominkach aromaterapeutycznych, a nawet w odkurzaczach. Dodaj tyle kropel olejku, ile zapewni Ci właściwą intensywność zapachu.
  - Zrób własny kosmetyk - skomponuj własny krem, serum, balsam lub perfumy. Olejki etryczne stanowią doskonały i skuteczny dodatek do pielęgnacji - Twoja skóra doceni moc natury.

  UWAGI
  Stosuj olejki zewnętrznie, doskonale przenikają przez skórę, rozcieńczaj je. Unikaj kontaktu z oczami, nie stosuj w ciąży i w trakcie karmienia, nie używaj do pielęgnacji małych dzieci.
  Przechowuj z dala od źródeł ciepła i światła, poza zasięgiem dzieci.
  Nie stosuj w przypadku alergii, olejki cytrusowe mogą dawać efekt fotouczulający.

  ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIA
  Przechowywać w suchym miejscu.
  5903246866919
  78 Przedmioty

  16 innych produktów w tej samej kategorii: