MGIEŁKA ZAPACHOWA Z OLEJKAMI...

  MGIEŁKA ZAPACHOWA Z OLEJKAMI ETERYCZNYMI RELAKS Z ŻUBREM 100 ml - YOUR CANDLE

  36,94 zł
  Brutto

   
  SKŁADNIKI
  Alcohol denat, 2,2-dimethyl-1,3- dioxolan-4-methanol, 2,2-dimethyl-1,3- dioxan-5-ol, Cupressus Funebris Wood Oil, Melissa Officinalis, Cinnamomum Zeylanicum Oil, Zinigiber Officinate Root Oil, Amyris Balsamifera Bark Oil.
  *Zawiera alergeny naturalnie występujące w olejkach eterycznych: Limonene, Linalool, Citral, Citronellol, Eugenol, Isoeugenol, Cinnamal, D-Limonene, Benzyl, Benzoate, Coumarin, Cinnamyl, Geraniol.

  Alkohol, Naturalna gliceryna roślinna, Olejki eteryczne: Cedr, Melisa, Cynamon, Drzewo sandałowe, Trawa żubrowa.

  OPIS
  Mgiełka zapachowa „Relaks z Żubrem”, to nasza autorska receptura, rodem z Podlasia. Trawę żubrową przez parę tygodni macerujemy razem z olejkami eterycznymi. Jej charakterystyczne aromaty dogłębnie przenikają całą mieszankę, tworząc niepowtarzalne doznania. Dzięki tej mgiełce przeniesiecie się prosto do Puszczy Knyszyńskiej na wytworny relaks z żubrami. Nuty cynamonu, cedru i melisy pozwolą na długi i błogi odpoczynek.

  SPOSÓB UŻYCIA
  Mgiełkę rozpyl kilkukrotnie w pomieszczeniu i delektuj się aromaterapeutycznymi właściwościami.

  UWAGA
  Nie stosować bezpośrednio na skórę. Chronić przed dziećmi. Produkt nie nadaje się do spożycia. Chronić oczy oraz błony śluzowe. Nie używać w pobliżu ognia. Unikać uwolnienia do środowiska. Działa szkodliwe na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki.

  ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIA
  Przechowywać w suchym, chłodnym i zaciemnionym miejscu.
  5904890543720
  11 Przedmioty

  16 innych produktów w tej samej kategorii: