HERBATA CZARNA ASSAM BIO 100 g - QUBA...

  HERBATA CZARNA ASSAM BIO 100 g - QUBA CAFFE

  Obecnie brak na stanie
  22,74 zł
  Brutto

   
  SKŁADNIKI
  ekologiczna herbata czarna Assam 100 %.

  OPIS
  Assam to niewątpliwie perła wśród czarnych herbat - szlachetna, o głębokim smaku, znajduje uznanie na całym świecie. Swą nazwę zawdzięcza północno-wschodniej prowincji Indii.
  Ogród Sewpur produkuje organiczne herbaty o najwyższym standardzie z pełnym body i dobrze obrobionymi liśćmi. Assam TGBOP posiada złote tipsy i mocny, słodowy smak, a także bardzo ciemny kolor naparu.
  Herbata ta jest zbierana dwa razy w roku - zbiór pierwszy odbywa się pod koniec marca, drugi natomiast na przełomie czerwca i lipca. Smak herbaty Assam jest silnie związany z regionem, z którego pochodzi - wysokie temperatury i poziom wilgotności, a także intensywne opady powodują, że napar nabiera wybitnych walorów smakowych.
  Można w nim odnaleźć nuty JĘCZMIENNE, miodowe, karmelowe i orzechowe - sprawiają one, że nie można pomylić jej z żadną inną.
  Assam to nie tylko region, który produkuje najwięcej herbaty w Indiach, ale również na całym świecie - znajduje się tu około 2000 plantacji, a dodatkowo słynie z herbat najwyższej jakości.

  SPOSÓB PRZYGOTOWANIA
  Porcję 3 g herbaty sypanej zalej wodą o temp. 95℃ i odczekaj 3-5 minut do zaparzenia.

  ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIA
  Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu z dala od intensywnych zapachów. 
  5908239799021

  16 innych produktów w tej samej kategorii: