PŁYN DO PRANIA UBRANEK DZIECIĘCYCH I...

  PŁYN DO PRANIA UBRANEK DZIECIĘCYCH I NIEMOWLĘCYCH 1 L - BABY ANTHYLLIS

  53,66 zł
  Brutto

   
  SKŁADNIKI
  Aqua (Water) Potassium Rapeseedate*, Caprylyl/Capryl Glucoside, Alcohol Denat., Lauryl/Miristyl Glucoside, Potassium Olivate*, Olivamidopropyl Betaine*, Trisodium Dicarboxymethyl Alanine, Phenethyl Alcohol, Cococamidopropyl Betaine, Parfum (Fragnance), Lactic Acid, Ethylhexylglycerin,
  * na bazie oleju ekologicznego
  **na bazie naturalnych zapachów


  Skład chemiczny (rozp. 648/2004)
  5 -15 %: niejonowe środki powierzchniowo czynne, mydła
  <5 %: amfoteryczne środki powierzchniowo czynne;
  Inne składniki: perfumy, alkohol fenyloetylowy.

  OPIS
  Skuteczny płyn do prania ubranek dziecięcych Baby Anthyllis sprawdza się zarówno w kontakcie z tkaninami delikatnymi, jak i delikatną skórą. Był testowany dermatologicznie na skórze wrażliwej, dzięki czemu potwierdzono, że jest bezpieczny - nawet dla skóry atopowej!
  Stworzony z użyciem mydeł i składników pochodzenia roślinnego z ekologicznych upraw (surfaktantów z oleju rzepakowego i oliwy z oliwek). Nie niszczy delikatnych tkanin, nadaje się także do prania wełny. Z tego powodu sprawdza się w pielęgnacji pieluszek wielorazowych. Można używać go zarówno do prania ręcznego, jak i w pralce.
  Już po wyjęciu z pralki zapach prania jest delikatny, nie przytłacza. Osoby wrażliwe na intensywne zapachy nie będą odczuwać dyskomfortu w kontakcie ze świeżym praniem.

  SPOSÓB UŻYCIA
  Pranie ręcznie: rozcieńczyć zalecaną dawkę produktu w zimnej lub letniej wodzie (max. 40° C dla syntetyków i 30° C dla wełny). Pozostawić pranie w wodzie przez około 15 minut, a następnie spłukać i wysuszyć.
  W pralce: wlać wskazaną dawkę do zbiornika i wybrać odpowiedni program. W przypadku trudnych plam, po sprawdzeniu odporności koloru na ukrytym rogu tkaniny, wlać kilka kropel produktu bezpośrednio na plamę, delikatnie masować, a następnie umyć ręcznie lub w pralce.

  Dozowanie płynu dla 2-3 kg prania:

  Twardość wody
  NISKA
  Lekko brudne: 30ml, Brudne: 40 ml, Mocno brudne: 50 ml
  ŚREDNIA
  Lekko brudne: 35 ml,Brudne: 45 ml, Mocno brudne: 60 ml
  TWARDA
  Lekko brudne: 40 ml, Brudne: 55ml, Mocno brudne: 70 ml
  Korek pomieści 70 ml produktu. 1000 ml = ok. 22 prania
  8002849917183
  43 Przedmioty

  16 innych produktów w tej samej kategorii: